Korupcijos prevencija

Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymas patvirtintas
Lietuvos Respublikos Seimo 2002 m. gegužės 28 d. Nr. IX-904

Lietuvos Respublikos nacionalinės kovos su korupcija 2015–2025 metų programa, patvirtinta Lietuvos Respublikos Seimo 2015 m. kovo 10 d. nutarimu Nr. XII-1537

Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis „Margaspalvis aitvarėlis”, įgyvendindama korupcijos prevencijos priemones, vadovaujasi Vilniaus r. Vaidotų mokyklos-darželio „Margaspalvis aitvarėlis” apgaulės ir korupcijos prevencijos tvarkos aprašu:

Vilniaus r. Vaidotų mokyklos-darželio Margaspalvis aitvarėlis” apgaulės ir korupcijos prevencijos tvarkos aprašas

2022–2033 metų nacionalinė darbotvarkė korupcijos prevencijos klausimais

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymo III skyriaus nuostatomis ir 17 str. 5 dalimi, švietimo įstaigos pareigybės, dėl kurių teikiamas prašymas Specialiųjų tyrimų tarnybai pateikti informaciją: direktoriaus pavaduotojas ugdymui, ūkio vedėjas, raštinės vedėjas.

Vilniaus r. Vaidotų  mokykloje-darželyje  ,,Margaspalvis aitvarėlis” direktoriaus 2022-01-03 įsakymas Nr.  V-3 „Dėl Vilniaus r. Vaidotų  mokyklos-darželio  ,,Margaspalvis aitvarėlis” darbuotojų, privalančių deklaruoti privačius interesus, sąrašo patvirtinimo“.

Apie įtariamus korupcijos atvejus taip pat galite pranešti:

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba

Kaip pranešti apie korupciją